Voice Homeland aktör James Rebhorn 65 yaşında öldü

TV dizisi Vatan ve Kadın filmi Scent rolleri için bilinen ABD’li aktör James Rebhorn, öldü.

Cilt kanseri vardı Rebhorn, 65, South Orange, New Jersey evinde öldü, onun ajan Dianne Busch dedi.

Onun kariyeri beş yıl yayılmış ve onu Good Wife ve 30 Rock ve böyle Meet the Parents gibi filmlerde dahil olmak üzere TV şovları görünür gördüm, My Cousin Vinny, Carlito’nun Yolu ve Temel İçgüdü.

1992 yılında melanom tanısı, geçen aya kadar çalışmaya devam etti.

Onun ajan söyledi Hollywood Reporter : “O, o bütün bu süre savaştı.

“O bir hafta bir buçuk için darülaceze bakım alma olmuştu New Jersey, evinde Cuma öğleden sonra [üzerinde] öldü.”

Rebhorn 100′den fazla ekran kredi, o Frank Mathison, Claire Danes ‘CIA görevlisi Carrie Mathison babasını oynadığı Homeland için en son olarak biri vardı.

Rebhorn genellikle Woman 1992ın Scent yılında okul müdürü ve 1996 gişe rekortmeni Bağımsızlık Günü savunma ABD sekreteri dahil otorite figürleri, oynadı.

Philadelphia doğumlu aktör ayrıca 12 Angry Men ve Beldemiz Broadway yapımları olmak üzere, tiyatro rolleri ile, sahnede çalıştı.

Haraç üretken bir karakter oyuncusu ödenmiştir.

Uzun soluklu ABD komedisi Seinfeld George Costanza oynayan aktör Jason Alexander, tweeted : “James Rebhorn, sevimli bir adam ve müthiş bir aktör RIP.”

Rebhorn gösterinin son bölüm hiç bir ilçe avukat oynadı.

Aktör Tom Arnold Twitter’da yazdı : “RIP Bu aktör şaşırtıcı oldu Onu biliyorum ama bana güven vermedi, onu biliyordum…”

Bağımsızlık Günü’nde onunla birlikte çalışmış yönetmen Roland Emmerich, tweeted : “Bu üzücü bir gün James Rebhorn hep birlikte çalışmak için bir sevinç Böyle bir büyük yetenek geçti ve RIP ben öğrendim….”

Donnie Darko yazarı Richard Kelly tweeted : “Ben Box üzerinde büyük James Rebhorn çalışmayı sevdim O bizim en güvenilir ve küçümsenen karakter oyuncularından biriydi RIP…”

Aktris Frances Fisher yazdı : “Şok ve James Rebhorn ölümünü duymak üzülmemiş Jim biz gençken çalışmak zevk vardı kiminle erdirmek aktör oldu..”

Benimle 2012 Sleep Walk Rebhorn çalıştı Komedyen Mike Birbiglia tweeted : “.. James Rebhorn geçmesiyle duymak çok üzücü O Me Sleepwalk babamı oynadı ben böyle büyük bir insanı tanıdığım için çok

Bir Cevap Yazın