Kilo kaybı kuralları Parçalama

Dr Ian K. Smith uzun kilo kaybı söz konusu olduğunda, yavaş ve istikrarlı gitmek için yol olduğunu inanmıştır. Daha hızlı sonuç almak için yollar onu dürterek başladı: Ama birçok başarılı diyet kitaplarının Danbury yerli ve yazar onun best-seller “Devrimci Diyet Shred” taraftarları zaman bu bakış açısını yeniden gözden geçirmek zorunda kaldı.

“Ben hala hızlı kilo nasıl soran insanların e-postalar alıyorum,” şimdi Chicago’da yaşayan Smith, dedi. “Biz her zaman sağlıksız olabilir çünkü hızlı bir şekilde kilo kaybetmek istemiyorum dedi ettik. Hızla kilo vermek değil insanlar söylüyordun neden nedeni baktım. Insanlar hızlı kilo verdiğinizde, genellikle sağlıksız önlemleri kullanın çünkü öyleydi.”

Smith deneyimlerinden biliyor. Onun kitaplara ek olarak, Başkanlık üyesi Fitness tarihinde Konsey , Spor ve Beslenme, ulusal sendikasyon radyo programı HealthWatch ve gündüz talk show, yeni bir co-host host “Doktorlar”.

Sağlık alanında yaptığı tecrübe göz önüne alındığında, o güvenle insanlar hızlı kilo vermek için bir yol geliştirmek, ama hissettim. Sonuç onun yeni kitabı “Süper Shred: Büyük Diyet Sonuçları” dir ( St Martin sözlerine ekledi olsa (onun kitabını kullanan insanların dört hafta içinde 20 kilo olabilir cesur iddiada ‘s Press, $ 24,99), bu kutu iki kişi) aynı şekilde veya aynı hızda kilo gibi, kişiden kişiye değişir.

Çoğu insan için, bu dramatik değişim, ve Smith “Süper Shred” program kısa bir süre için sadece kullanılması gereken bir diyet olduğunu işaret etmek hızlıdır. Bu tür gıdaların tüm sınıflarını ortadan kaldırılması ya da metabolizma artırmak için iddia maddeleri kullanma gibi – Ama o diğer hızlı kilo kaybı programları gibi aynı taktikleri istihdam etmez ısrar ediyor.

Aksine, tipik yeme alışkanlıkları yukarı sallayarak büyük ölçüde dayanır.

Örneğin, programın önemli bir taktiği “kalori bozulması,” ya da önemli ölçüde günden güne tüketilen kalori miktarını kayması denen bir şey içerir. Diğer günlerde onlar 700 gibi az yemek olabilir; insanlar 2500 kalori için bazı günler, diyet çağırır.

Bu dramatik değişimler yanmış yağ miktarını artırabilir vücutta sürekli bir istikrarsızlık neden olur.

Metabolizma yavaşlıyor – - ağırlıklı olarak bitki bazlı olan diyetin diğer yönleri gibi daha sonra gün içinde tüketilen gıdalar emin olarak, daha az radikal bulunmaktadır. “Bitki bazlı ürünler kalori lif yüksek ve düşük,” dedi Smith. “Metabolizma doğal olarak yavaş olduğu zaman günün sonunda daha az kalori dolduruyorlar” Eğer kilo vermek daha olasıdır.

Bir çeşitli nedenlerle için – Ama Smith “Süper Shred” sadece yaklaşık dört hafta boyunca kullanılması gerektiğini vurguladı. Bir çok uzun süre kullanılır eğer program sadece onun kudret kaybedecek olmasıdır. “Ben çeşitliliğin büyük bir savunucusu değilim,” dedi. “Eğer aynı planı her zaman yaparsanız, vücut buna alıştırıldı olur. It geliyor biliyor çünkü kalori yakma durur.”

Smith savaşı kilo kaybı karşılaştırıldı. Eğer savaş sonrası savaş için aynı planı kullanırsanız, “vücudunuz buna karşı savunmak için bilmek gidiyor.”

Smith uzun bir süre için “Süper Shred” diyet kullanarak karşı tavsiyede başka nedeni çok yoğun olmasıdır. “Sen kalanı için zaman vücudunuzun izin vermelidir” dedi. “Sen meydan okuma sürekli bir devlet olmak istemiyorum.”

Temelde, dedi, bunun için bir plan “hedef diyet.” Diğer bir deyişle, o hızla bir tatil, lise birleşimi ya da banyo-takım sezon başlamadan önce kilo düşmesi isteyenler için idealdir.

Şimdiye kadar, Smith dedi, o yeni kitaba bir “muazzam” yanıtı geçirdi. O geçen Eylül ayında katıldığı “Doktorlar,” onun rolü hakkında aynı derecede heyecanlı. Kolayca sindirilebilir sağlık ve sağlıklı yaşam bilgileri sağlar sendikasyon gösterisi, 2008 yılında başladı. Smith şimdiye kadar, gösteri yaptığı olumlu bir deneyim olmuştur, dedi. “İşimiz ve amacımız bu normal bir insanın erişebileceği yüzden biraz ezoterik bilgi vermektir” dedi. “Ve biz bunu yaparken eğlenmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın